Polska od morza do morza!!!
 Oceń wpis
   

Miałem dziś pisać prace konkursową o przystąpieniu Polski do Unii Europejskiej ale napisze o czym innym też napisze o Polsce ale całkiem innym kontekście. A zacznę tak w minionych latach odeszło z tego świata wielu wielkich polaków i wydaje mi się że teraz czuwają nad nami i kierują Polskę w dobrą stronę. Czego przykładem jest np. dostanie możliwości zorganizowania EURO 2012. Nie wiem kto to napisał i powiedział ale wiem że to powoli staję się prawdą a chodzi mi o to że kiedyś ktoś powiedział że Polska będzie sięgała od morza do morza i będzie znów tak potężna jak kiedyś tam dawno temu że przewyższy USA a wszystko zmierza do tego gdyż teraz Polskę i Ukrainę dzieli tylko kreska na mapie inaczej zwana granica i to jest mało prawdopodobne ale jakaś szansa istnieje że polska znów się stanie wielka i potężna może nie za kadencji tego rządu ale może kiedyś miałem pisać więcej ale ktoś mnie wytracił z rytmu pisania i straciłem wenę. No to na tym kończę.

 

 

 

Serdecznie pozdrawiam i zapraszam do odwiedzania!!!

 

 

 

Ł.P

Komentarze (11)
Z Nauczycielem nie wygrasz!!!
 Oceń wpis
   

Witam dziś miałem napisać o czymś zupełnie innym ale muszę gdzieś wylać swoje emocje i jutro napisze o czym co może was bardzo zainteresować. A dziś napisze o pieprzonej nauczycielce która myśli że jest kimś a tak naprawdę jest tylko zwykłym szarym nauczycielem uczącym fizyki za marne 1500zł. Może to żę tak mało zarabia frustruje ją i się wyżywa  tylko czemu na mnie wcale nie mam gorszych ocen niż inni a nawet lepsze a ta będzie mi mówić że mam pisać komisa hahaha żałosna jest. Wiele osób mówi że z nauczycielem nie da się wygrać zobaczymy bo ja się nie poddam  tak łatwo i o swoje prawa jestem w stanie walczyć na najwyższych szczeblach  edukacji. Jak na razie to rozmawiałem o tym z wychowcą  osobą zajmującą się u mnie w szkole prawami ucznia oraz z dyrektorką i wszystkie te osoby przyznają mi racje i są za mna. Tylko co będzie w następnej klasie nie zmienimy nauczycielki bo będzie gorsza i trafimy z deszczu pod rynnę ale na razie jest jeszcze ten rok a potem się zobaczy jak wygram raz to czemu i nie więcej. No to trochę się uspokoiłem ale mało idę teraz gdzieś odreagować. Pozdrawiam

„ Albowiem w istocie wszystko, co ziemskie, przeminie. Kiedy poczuję się strapiony, pocieszę się myślą że i to również przeminie, kiedy ogarnie mnie nadmierna duma z odniesionego sukcesu, przestrzegę sam siebie, że i to przeminie. Kiedy przyciśnie mnie bieda, powiem sobie, że to także przeminie. Kiedy będę opływał w bogactwa, przypomnę sobie, że to przeminie również. Zaiste prawda(…). Jeśli to wszystko przeminie, dlaczego mam się w jakikolwiek sposób martwić dniem dzisiejszym”- Og Mandino


Ł.P

Komentarze (4)
Polska/Ukraina EURO2012!!!
 Oceń wpis
   

Dziś trochę o piłce nożnej pomimo że w I lidze dzieje się jak się dzieje czyli chujowo ale co tam polska liga może kiedyś wyjdzie na prostą teraz się tym zajęli może coś z tym zrobią.

A dziś się rozpisze albo i nie o EURO 2012 i kandydaturze Polski do zorganizowania tej imprezy mamy ją zorganizować z Ukraina nie wiem skąd ten pomysł bo Ukraina jeszcze biedniejsza niż Polska ale niech już będzie w końcu taka  impreza poprawi gospodarkę kraju a pyzatym wymusi na krajach organizujących tę imprezę na budowę nowych stadionów a to Polsce i Ukrainie się przyda bo jesteśmy zacofani pod tym względem. Włosi są pewni siebie ale mogą się przeliczyć bo w Polsce tyle ludzi chce tych EURO była cała kampania reklamowa i woguule  dużo się o tym mówi w Polsce i na Ukrainie. Taka impreza pozwoli że polska piłka zaistnieje na świecie a pyzatym to bardzo dobra reklama turystyczna dla polski tylko jedna rzecz mi nie pasuje że co to kurwa ma być że meczów niema być w Krakowie może i to przedwczesne zamartwianie się ale jak to mówią WIARA CZYNI CUDA i wierzmy że Polska będzie mogła razem z Ukrainą zorganizować EURO wszystkiego się dowiemy już pojutrze.

P.S Może niektórych zaskoczy i oburzy że napisałem parę wulgaryzmów ale mam już dość kultury i wogule niektóre rzeczy trzeba wyrazić w taki sposób żeby zostały one zauważone i zapamiętane.

Ł.P

Komentarze (0)
Tajemnica algorytmu bb5
 Oceń wpis
   

No to już wyjaśniam wszystkim co to jest bb5 bo penie większość z was niema pojęcia co to może być.

Bb5 jest to kod którym są zabezpieczane telefony najnowszej generacji. Postanowiłem napisać o tym ponieważ niedawno miałem kupić telefonik po bardzo okazyjnej cenie ale w ostatniej chwili dowiedziałem się że drugie tyle co telefon czyli ok. 400zł będzie kosztować zdjęcie z niego sim locka w pierwszym momencie zaskoczyło mnie to a dziś miałem chwile czasu to poczytałem coś o tym i postanowiłem coś napisać zresztą dawno nic nie pisałem.

Pewnie się zastanawiacie skąd taka wysoka cena zdjęcia sim locka otóż dlatego że można go ściągnąć tylko u operatora danej sieci bo w komisach albo na bazarach nie da się tego uczynić. Krążą różne mity na temat osób które po niższej cenie ściągają sima ale większość ludzi im nie wierzy. Oczywiście możemy sami zacząć zdejmować simloki bo o ile się nie mylę żeby zdjąć z nowszych telefonów sima potrzebujemy specjalnego sprzętu ale to pewnie kolejny mit . Tak czy siak jakby ktoś wymyślił i złamał algorytm a jak wiemy POLAK POTRAFI to mógłby na tym nieźle zarobić ale wielkie koncerny zapowiedziały jeżeli ktoś złamie algorytm to za darmo będzie zdejmowanie simloka.

I WŁAŚNIE TERAZ MÓJ APEL DO CHAKERÓW!!!!!!!!!!!!--- żeby spróbowali złamać ten algorytm skoro udało się im złamać zabezpieczenia Windows vista oraz napędu blue –ray to czemu niemieli by złamać kodu bb5!!!

Serdecznie pozdrawiam i zapraszam ponownie

Ł.P

Komentarze (2)
Lajtowo!!!
 Oceń wpis
   

Dzisiaj kolejny z luźnych wpisów ale ten dzisiejszy to będą życzenia!!!

 

 

Życzę wam wesołych świąt smacznego jajka oraz mokrego dyngusa i może to nie są oryginalne życzenia ale na pewno ponad czasowe i szczere.

 

 

 

Ł.P

Komentarze (3)
Chwilka czasu!!!
 Oceń wpis
   

No nareszcie znalazłem chwile czasu by coś niecoś napisać od ostatniego wpisu mój blog awansował na pierwsza stronę w popularności a dziś jest na granicy degradacji na drugą stronę. W sumie  to niewiem o czym napisać zaczyna brakować mi tematów ale może jak znajdę chwilę czasu to i temat się znajdzie. Zbliżają się święta już mam wolne od szkoły i to chyba jedyny plus tego że są święta bo osobiście to nie cierpie  świąt a zwłaszcza tych Wielkanocnych.. W między czasie moje notowania na giełdzie zmalały ale jednej spółki wybranej w ciemno znacznie się zwiększyły aż tak znacznie że jestem do przodu o jakieś 20 tyś Oczywiście wirtualnych pieniędzy. Ale jak już skończę granicę 18 lat  to zacznę grać prawdziwymi pieniędzmi a jak na razie to granica 18 lat mnie prześladuje i na każdym kroku o sobie przypomina i to jest nie dozniesienia  ale cóż tak jest stworzony ten jebany świat i nic na to nie poradzę a chcąc zmienić świat muszę zacząć od siebie ale to nie takie łatwe już wiele razy próbowałem się zmienić i wiele razy się zmieniłem ale jednak wole BYĆ SOBĄ i taki jaki jestem pozostanę na zawsze. Miałem przez ostanie 10 wpisów pisać porady ale jakoś tak wyszło że niemiałem chęci zresztą jak zawsze pod koniec miesiąca i dopiero w pierwszych dniach nowego zaczynam coś pisać musicie się do tego przyzwyczaić drodzy czytelnicy. Życzenia wam jeszcze złoże a na dziś to tyle!!!

Serdecznie pozdrawiam i zapraszam do komentowania!!!

„Długo nam jeszcze przyjdzie się uczyć, jak być samym sobą”- Dostojewski


Ł.P

Komentarze (3)
Najnowsze komentarze
2017-01-15 16:43
paq:
Kim jest przyjaciel???
PSYCHIATRA I PSYCHOTERAPEŁTA. To są jedyni "PZYJACIELE". Reszta to ...
2015-09-15 06:11
Gain :
Fałszywi przyjaciele dwulicowi ludzie za plecami rozgadani:(
Miałem taką sytuację że kolega zapraszał na piwo. Czasem pisał w nocy aby przyjść na melanż.[...]
2013-12-22 01:20
wokol.dziecka:
8 marca
:)
O mnie
Łukasz Pietrzyk
Łukasz P.
Archiwum
Rok 2008
Rok 2007
Rok 2006