Wybory 2007 na kogo oddasz głos???
 Oceń wpis
   

Witam wszystkich nareszcie mój blog w pierwszej szóstce, jestem dumny z tego powodu i dziękuje za wszystkie komentarze oraz odwiedziny mojego blogaska.
Zapraszam do odwiedzin zawsze będzie cos ciekawego napisane oraz zapraszam do dyskusji na kogo zagłosujecie w wyborach 21 października odpowiedzi udzielajcie w komentarzach.

Serdecznie pozdrawiam

"Naiwność jest to wyraz oznaczający dobrotliwą niewinność"-Kłapouchy
Komentarze (6)
Reanimacja bloga...czyli wielki powrót smoka...
 Oceń wpis
   
 

Powróciłem po dość długiej przerwie, nawet mogę przyznać że po bardzo długiej przerwie w tym czasie w moim życiu się bardzo dużo zmieniło gdybym chciał to opisać to bym pisał do rana zresztą z jednej z moich pierwszych notatek napisałem że nie będę pisał o moim prywatnym życiu to powiedzmy że będę się tego trzymał.
W skrócie mogę powiedzieć że poznałem wielu znanych ludzi w POLSCE głownie działaczy SLD no ale cóż póki co żyjemy wolnym kraju i każdy może mieć swoje poglądy moje są właśnie lewicowe!!! Występuje co tydzień w TVP3 w programie „Młodzież kontra…” moje życie nabiera rozpędu… A blog żyje swoim życiem co mnie zaskakuje nie pisałem na nim nic od dawno bo niemiałem ochoty w ogóle przed wakacjami jakoś się zdołowałem i upadłem ale w życiu chodzi o to aby walczyć i mimo wszelkich przeciwności się podnosić ale co zdumiewające blog żyje bez moich wpisów notuje bardzo dobre statystyki i zajmuje najwyższe miejsce w jego historii w najpopularniejszych blogach.

Teraz postaram się regularnie przynajmniej raz w tygodniu coś pisać o TV o tym co wydarzą się w moim życiu ale tylko ciekawe informacje bo co drugi blog opowiada o tym co ktoś jadł na sniadanie bądź co robił w szkole lamnie teraz szkoła przesunęła się na drugi plan stała się dla mnie obowiązkiem ale go wypełniam bardzo dobrze ale nie o tym chciałem pisać po tej dluuugiej przerwie…Zaskakuje mnie fenomen tego bloga że mimo ze nic nie pisałem ani się nie udzielałem w portalu bblog.pl to i tak mój blog pioł się wyżej ciekaw jestem co będzie teraz gdy mam zamiar udzielać się być aktywnym.
Na tym bym skończył dzisiejszy wpis bo już jestem wykończony dzisiejszym dniem a tak pyzatym to brakuje mi czasu na sen wiec w weekend przynajmniej chce pospać,ale również zapraszam do oglądania mnie jutro na TVP3 o 20.47.
"Anioł nigdy nie upada. Diabeł upada tak nisko, że nigdy się nie podniesie. Człowiek upada i powstaje"- DOSTOJEWSKI
 
Komentarze (1)
Najnowsze komentarze
2017-01-15 16:43
paq:
Kim jest przyjaciel???
PSYCHIATRA I PSYCHOTERAPEŁTA. To są jedyni "PZYJACIELE". Reszta to ...
2015-09-15 06:11
Gain :
Fałszywi przyjaciele dwulicowi ludzie za plecami rozgadani:(
Miałem taką sytuację że kolega zapraszał na piwo. Czasem pisał w nocy aby przyjść na melanż.[...]
2013-12-22 01:20
wokol.dziecka:
8 marca
:)
O mnie
Łukasz Pietrzyk
Łukasz P.
Archiwum
Rok 2008
Rok 2007
Rok 2006