.....::::::::::FREE HUGS::::::::::.....
 Oceń wpis
   

Witam wszystkich którzy odwiedzają mojego bloga!!!

Chcę was przeprosić ze tak długo nie ale niemiałem ochoty i czasu ale przede wszystkim to czasu. I chcę również przeprosić osoby czekające na 2 cześć wpisu „Jak myślisz- tak będzie „ ale wybaczcie jakoś nie mogę się zabrać do tego wpisu.

A dziś napisze o czymś niesamowitym co mnie zainspirowało do napisania tego wpisu.

Zazwyczaj nie pisze co robie w danym dniu ale dziś gdybym tego nie napisał to inspiracja niebyła by pełna.

 No to tak pojechałem dziś do Galerii Krakowskiej i idąc od strony rynku na placu przy dworcu PKP stali młodzi ludzie nieco starsi ode mnie i trzymali w rekach kartki z napisem „Darmowe Przytulanie” bądź „Free Hugs” jak kto woli. Na początku mi się to wydało żałosne zresztą jak wszystko w tym kraju no prawie wszystko i przeszedłem obok tego obojętnie z myślą żeby tylko do mnie się nie przytulili bo w tym kraju niema nic za darmo i pewnie to był pretekst do wspomożenia kogoś. Ale NIE!!! Oglądając wieczorne wiadomości jednym z reportaży przygotowanych było darmowe przytulanie zaciekawił mnie ten reportaż bo chciałem się dowiedzieć o co chodzi i już mowie tym razem nie było tak jak zawszę ze gdy niewiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze. Młodzi ludzie umówili się przez Internet w paru dużych miastach polski i postanowili dać każdemu trochę miłości. W TV pokazali od czego się to zaczęło ze 5 lat temu mężczyźnie Juanowi Mann zmarła matka która według niego dawała tyle ciepła tym których przytulała i on chciał tak samo i wyszedł na ulice z kartką z napisem Free Hugs i zaczął przytulać na początku ludzie nie wiedzieli o co chodzi ale z czasem ogarnęło to cały świat ludzie w Chinach Ameryce Australii organizowali takie akcje i przytulali nieznajomych. W TV pokazali również film z You Tube z Juanem Mann jak zaczynał na końcu podam link. Z ciekawości weszłem na ten filmik i obejrzałem zafascynował mnie czytając komentarze wydało się to niesamowite nie tylko mi ale i tysiącu ludzi na całym świecie Potęga Internetu jest olbrzymia skoro ludzie mogli się spotkać i zrobić taka akcje.Wcześniej niewiedziałem o co chodzi ale teraz gdy już wiem zrobiło mi się miło i dostrzegłem że takie coś jest potrzebne obdarzenie kogoś swoim uczuciem w  końcu Świat to Polska a Polska to Świat i tym miłym akcentem kończę wpis.

Niebawem pojawi się kolejny wpis!!! Pozdrawiam wszystkich !!!

Oto obiecany link: http://www.youtube.com/watch?v=vr3x_RRJdd4

Ł.P

Komentarze (7)
SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU:D:D:D
 Oceń wpis
   

Życzę wam szczęśliwego nowego roku żeby nie był gorszy od tego mijającego miałem pisać podsumowanie starego roku ale stwierdziłem ze niema sensu .

 

„To co było nie wróci stracony czas żałujesz nie musiszJ

 

Ł.P

Komentarze (1)
Pierwsza randka:D:D
 Oceń wpis
   

O tym jak przygotować się na pierwszą randkę

1. Przygotowania w domu!

Nie rozpisze się tutaj, gdyż prawdziwy facet na pierwszą randkę nie POWNIEN się zbytnio przygotowywać. Wystarczy szybki prysznic, choć i to za dużo, co jak nasza wybranka okaże się zwykłą PIZDĄ, a co gorsza nie da nam dupy??? Szkoda wody...

Jeżeli jesteśmy super-elo fajni to możemy użyć dezodorantu, ale nie za dużo, żeby kobieta nie pomyślała sobie z nam na niej zależy ;)


2. Miejsce spotkania

Z dziewczyna umawiamy się tam gdzie mamy tanio i w miarę blisko domu. Gdy dziewczyna rzuca się nam na szyje podczas przywitania, zachowujemy się normalnie, bez zbednych emocjonalnych ruchów. Wchodząc do lokalu rozsiadamy się WYGODNIE w fotelu i czekamy, aż wybranka SAMA ściągnie sobie płaszcz/kurtkę, przyniesie nam kartę dań i usiądzie naprzeciwko . Wtedy można zacząć rozmowę, najlepiej o swoich BYŁYCH, jakie to one ładne i cudowne, i jakie teraz pasztety chodzą po świecie.

Po aż nad romantycznym wstępie, można rozpocząć konsumpcje. Po posiłku odkładamy talerz, kulturalnie wycieramy mordę serwetka i ... mówiąc cześć, wychodzimy z restauracji.

To jednak nie koniec! O nie czaimy się za najbliższym winklem i nagle wyskakujemy na dziewczynę, to ze daje nam po ryju, oznacza tylko zwiększające się pożądanie.I

Grzecznie odprowadzamy ja do przystanku upajając się w drodze SMAKIEM właśnie zjedzonej potrawy, po czym z pełnym portfelem i żołądkiem wracamy do domu.

Tak oto powinna wyglądać pierwsza randka.

Jeżeli uważacie, zachowanie chłopaka za niekulturalne to wasze poczucie ESTETYKI jest równe obornikowi!

Ł.P

Komentarze (7)
Najnowsze komentarze
2017-01-15 16:43
paq:
Kim jest przyjaciel???
PSYCHIATRA I PSYCHOTERAPEŁTA. To są jedyni "PZYJACIELE". Reszta to ...
2015-09-15 06:11
Gain :
Fałszywi przyjaciele dwulicowi ludzie za plecami rozgadani:(
Miałem taką sytuację że kolega zapraszał na piwo. Czasem pisał w nocy aby przyjść na melanż.[...]
2013-12-22 01:20
wokol.dziecka:
8 marca
:)
O mnie
Łukasz Pietrzyk
Łukasz P.
Archiwum
Rok 2008
Rok 2007
Rok 2006