HYPERREAL.INFO - ciekawa strona
 Oceń wpis
   

Bardzo fajna strona działająca już bardzo długo funkcjonuje w Internecie już od przeszło 11 lat. Strona ta a w zasadzie można to już nazwać portalem ma swoich przeciwników jak i zwolenników ja zaliczam się do tych drugich ponieważ uważam że ta strona uczy młodych ludzi którzy są ciekawi co powoduje dana substancja przeciwnicy mówią że jest to nauka ćpania a nieprawda bo jeśli ktoś będzie chciał to i tak spróbuje a ta stronka może  przestrzegać gdyż są tam opinie ludzi którzy spróbowali danej substancji z tego co czytałem to są to szczere opinie i jak ktoś przeczyta sobie to może już niemieć ochoty próbować.

Na tej stronie są opisane wszystkie substancje halucynogenne może to co napisze teraz wzbudzi kontrowersje ale dobrze że jest tam napisane jak postępować z daną substancją gdzie ją dostać itd. Bo przynajmniej użyjemy ją właściwie i nie będzie to takie ryzykowne a co powoduje dana substancja też się dowiemy na stronce. Jak lamnie bardzo przydatna strona przez niektórych bardzo często odwiedzana.

Jakże jednak mógłbym się śmiać, gdy zetknę się z człowiekiem lub czynnościami, które sprawiają mi przykrość lub są obraźliwe? Nauczę się trzech słów i będę je powtarzał tyle razy, aż staną się dla mnie nawykiem tak silnym, że pojawią się w mej pamięci natychmiast, gdy tylko zostanie zagrożony mój dobry nastrój. Te słowa przekazane przez starożytnych mędrców pozwolą mi znieść wszelkie przeciwności i zachować duchową równowagę. Te trzy słowa brzmią : To również przeminie- Og Mandino


Ł.P
Komentarze (1)
Tydzień na GPW!!! Miłość czy przyjaźń??? Oto jest...

Komentarze

2007-10-12 16:14:57 | 212.127.94.* | pilleater
Re: HYPERREAL.INFO - ciekawa strona [0]
hyperreal wymiata skomentuj
Najnowsze komentarze
2017-01-15 16:43
paq:
Kim jest przyjaciel???
PSYCHIATRA I PSYCHOTERAPEŁTA. To są jedyni "PZYJACIELE". Reszta to ...
2015-09-15 06:11
Gain :
Fałszywi przyjaciele dwulicowi ludzie za plecami rozgadani:(
Miałem taką sytuację że kolega zapraszał na piwo. Czasem pisał w nocy aby przyjść na melanż.[...]
2013-12-22 01:20
wokol.dziecka:
8 marca
:)
O mnie
Łukasz Pietrzyk
Łukasz P.
Archiwum
Rok 2008
Rok 2007
Rok 2006