Polska/Ukraina EURO2012!!!
 Oceń wpis
   

Dziś trochę o piłce nożnej pomimo że w I lidze dzieje się jak się dzieje czyli chujowo ale co tam polska liga może kiedyś wyjdzie na prostą teraz się tym zajęli może coś z tym zrobią.

A dziś się rozpisze albo i nie o EURO 2012 i kandydaturze Polski do zorganizowania tej imprezy mamy ją zorganizować z Ukraina nie wiem skąd ten pomysł bo Ukraina jeszcze biedniejsza niż Polska ale niech już będzie w końcu taka  impreza poprawi gospodarkę kraju a pyzatym wymusi na krajach organizujących tę imprezę na budowę nowych stadionów a to Polsce i Ukrainie się przyda bo jesteśmy zacofani pod tym względem. Włosi są pewni siebie ale mogą się przeliczyć bo w Polsce tyle ludzi chce tych EURO była cała kampania reklamowa i woguule  dużo się o tym mówi w Polsce i na Ukrainie. Taka impreza pozwoli że polska piłka zaistnieje na świecie a pyzatym to bardzo dobra reklama turystyczna dla polski tylko jedna rzecz mi nie pasuje że co to kurwa ma być że meczów niema być w Krakowie może i to przedwczesne zamartwianie się ale jak to mówią WIARA CZYNI CUDA i wierzmy że Polska będzie mogła razem z Ukrainą zorganizować EURO wszystkiego się dowiemy już pojutrze.

P.S Może niektórych zaskoczy i oburzy że napisałem parę wulgaryzmów ale mam już dość kultury i wogule niektóre rzeczy trzeba wyrazić w taki sposób żeby zostały one zauważone i zapamiętane.

Ł.P

Komentarze (0)
Tajemnica algorytmu bb5 Z Nauczycielem nie wygrasz!!!

Komentarze

Najnowsze komentarze
2017-01-15 16:43
paq:
Kim jest przyjaciel???
PSYCHIATRA I PSYCHOTERAPEŁTA. To są jedyni "PZYJACIELE". Reszta to ...
2015-09-15 06:11
Gain :
Fałszywi przyjaciele dwulicowi ludzie za plecami rozgadani:(
Miałem taką sytuację że kolega zapraszał na piwo. Czasem pisał w nocy aby przyjść na melanż.[...]
2013-12-22 01:20
wokol.dziecka:
8 marca
:)
O mnie
Łukasz Pietrzyk
Łukasz P.
Archiwum
Rok 2008
Rok 2007
Rok 2006